1.  Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę miesiąca – Niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty. Na Mszach św. poświęcenie chleba i soli.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek nie będzie Mszy św. w Leżachowie i w Piganach.
  4. Drodzy Parafianie! W najbliższy piątek nasza parafia podejmie całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Główną intencją adoracji jest usilna prośba i modlitwa o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne oraz modlitwa za powołanych. Adoracja ta trwa od Adwentu 2016 roku codziennie w innej parafii naszej diecezji. Ks. Abp Adam Szal sprawując posługę Ordynariusza Diecezji widząc wyraźny brak powołań gorąco prosi, by podjąć taką sztafetę modlitewną w poszczególnych parafiach diecezji. Dlatego my również gorąco prosimy wszystkich parafian, aby w ten piątek ofiarować trochę swojego czasu na udział w adoracji Najświętszego Sakramentu. Dla pewnego porządku podzieliliśmy godziny adoracji na poszczególne części parafii. Od godz. 800 – 1000 – Dybków, od 1000 – 1200 – Leżachów, od 1200 – 1400 – Pigany, od 1400 – 1700 – Sieniawa i Wylewa. Bardzo prosimy wspólnoty Róż Różańcowych i wszystkich Grup Parafialnych o aktywny udział w tej modlitwie. Gdy ktoś nie może uczestniczyć w proponowanym czasie, niech przyjdzie na modlitwę w dogodnej dla siebie porze.
  5. W przyszłą Niedzielę  przypada wspomnienie MB z Lourdes. Jest to światowy dzień ludzi chorych. W Sieniawie na Sumie będziemy się modlić w intencji wszystkich chorych parafian. Zachęcamy do udziału wszystkich chorych, którzy tylko mogą przybyć do świątyni i starszych parafian, a innych prosimy o pomoc w dotarciu im do kościoła. Przed Sumą będzie okazja do spowiedzi.
  6. W przyszłą Niedzielę po Sumie rozpoczniemy nabożeństwa za Ojczyznę. Będą one odprawiane przez dziewięć miesięcy każdego 11 dnia miesiąca, do dnia 100 rocznicy odzyskania Niepodległości – 11.11.2018 r.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której możemy przeczytać o niczym nieuzasadnionym ataku Izraela na nowelizację ustawy o IPN, polecamy Gościa Niedzielnego i Czasopismo dla dzieci: Mały Gość Niedzielny.
  8. Pragniemy przypomnieć zainteresowanej młodzieży, że w każdy I poniedziałek miesiąca odbywają się w naszej parafii spotkania dla narzeczonych w Poradni Przedmałżeńskiej, natomiast Kurs Przedmałżeński będzie przeprowadzony tradycyjnie we wszystkie soboty Wielkiego Postu o godz. 1800.
  9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana + Stanisław Łuczkiewicz z Leżachowa. Jego pogrzeb dzisiaj o godz. 1300 z domu. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu…
  10. Teraz w modlitwie adoracyjnej prośmy o potrzebne łaski dla nas, naszych rodzin, parafii, Ojczyzny i całego Kościoła.