1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Naśladując Jezusa z dobrocią i miłosierdziem otwieramy się na potrzeby naszych chorych sióstr i braci. Chorych i starszych parafian zapraszamy dzisiaj na Sumę. O godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK.
  2. W miniony piątek trwała całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w trosce o powołania w Kościele. Serdecznie dziękujemy parafianom z poszczególnych części parafii, którzy uczestniczyli w adoracji dając przykład wiary i miłości do wspólnoty Kościoła.
  3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw Trzeźwość Narodu. Modlimy się za wszystkich uzależnionych od alkoholu i za ich rodziny. Polecamy Panu Bogu podejmujących całkowitą abstynencję, aby uprosić łaskę trzeźwości.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  5. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, uczynki pokutne i czynną miłość bliźniego będziemy się przygotowywać do obchodów Świąt Wielkanocnych. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ilościowy. Msze św. z obrzędem posypania popiołu; w Sieniawie o godz. 700 i 1700, w Leżachowie i w Piganach  o godz. 1600.
  6. Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
  7. W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież naszej parafii. Zapraszamy młodzież i parafian, którzy dłużej pracują.
  8. W soboty Wielkiego Postu o godz. 1800 w salce katechetycznej będzie prowadzony „Kurs przedmałżeński” dla młodzieży, która w najbliższym czasie zamierza zawrzeć związek małżeński. Zaświadczenie o ukończeniu tego kursu będzie wymagane do sporządzenia protokołu przedślubnego. Kurs ten można odbyć indywidualnie, nie tworząc jeszcze par narzeczeńskich.
  9. W przyszłą Niedzielę o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i wieczorowa Msza. Św.
  10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której wiele treści o potrzebie solidarności Polskiego Narodu wobec nieuzasadnionej ingerencji innych państw w polskie prawodawstwo, polecamy także Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  11. Pomódlmy się, by MB wypraszała Bożą opiekę dla naszej Ojczyzny, trzeźwość w naszych rodzinach, owocne przeżywanie Wielkiego Postu i potrzebne łaski dla wszystkich  chorych i dobroczyńców naszej parafii…