1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św. Zachęcamy parafian do udziału w tym nabożeństwie, aby rozważać Mękę Pańską.
 2. Dzisiaj w III Niedzielę miesiąca modlimy się w intencji wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek w Leżachowie i Piganach Msza św. i Droga Krzyżowa o godz. 1530.
 4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy.
 5. We środę o godz. 1630 Droga Krzyżowa dla dzieci. Prosimy, aby dzieci przynosiły na to nabożeństwo małe krzyżyki.
 6.  We środę po wieczorowej Mszy św. spotkanie formacyjne i organizacyjne dla rodziców dzieci I komunijnych. Serdecznie zapraszamy.
 7. W piątek o godz. 1600 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież. Serdecznie zapraszamy.
 8. W przyszłą Niedzielę przez ofiarę do puszek przed kościołem i przez modlitwę będziemy wspierać misyjną posługę Kościoła, a szczególnie Kościoła na Wschodzie.
 9. Zachęcamy do nabycia dzisiejszej prasy katolickiej: Niedzieli, w której polecamy przeczytać list Bpa Józefa Zawitkowskiego do Kamila Stocha napisany 2 lutego br., polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i nowy bardzo wartościowy numer czasopisma Miłujcie się.
 10. Przypominamy młodzieży, że w soboty Wielkiego Postu o godz. 1800 prowadzona jest katecheza kursu przedmałżeńskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 11. Od 1-31 marca prowadzone będą zapisy dzieci do Przedszkola S. Służebniczek.  Zapisy w Przedszkolu w godzinach od 700 – 1600.
 12. Pan Burmistrz zaprasza mieszkańców Wylewy i Dybkowa na spotkania wiejskie. Odbędą się one dzisiaj w Wylewie o godz. 1600, a w Dybkowie o godz. 1800.
 13. Drodzy Parafianie! Okres Wielkiego Postu związany jest z pełnieniem uczynków miłosierdzia chrześcijańskiego. Na ten czas Caritas naszej Archidiecezji przygotowała wielkopostne skarbonki, wielkanocne paschaliki i baranki wielkanocne. Pragnieniem Caritas jest, by w każdej rodzinie znalazła się skarbonka, do której domownicy będą składać ofiary wspierając chorych i niepełnosprawnych. Większość skarbonek rozprowadzą dzieci i młodzież, a część jest wyłożona na stoliku przy wyjściu z kościoła. Ofiary te złożymy jako dar ołtarza w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, w  rocznicą kanonizacji Ojca św. JP II, który cały świat zawierzył Bożemu Miłosierdziu. W zakrystii można nabyć paschaliki w cenie 7 zł i baranki w cenie 5 zł lub więcej.
 14. Prośmy o ducha pokuty i nawrócenia w Wielkim Poście dla nas wszystkich, polećmy wszystkich uzależnionych od alkoholu i wszystkich ofiarodawców naszej parafii…