1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św.
 2. W dzisiejszą Niedzielę modlitwą, postem i ofiarą do puszek wspieramy posługę wszystkich   misjonarzy.
 3. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH,  środa – wspólne spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów, a także Grupy Modlitewnej.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie we środę o godz. 1630.
 5. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek spowiedź w Leżachowie i Piganach od godz. 1530  a następnie Msza św. i Droga Krzyżowa. W Sieniawie spowiedź w piątek od godz. 1530 i adoracja N. Sakramentu. O godz. 1630 Droga Krzyżowa i Msza św. W ten piątek wyjątkowo, bo o godz. 1800 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież naszej parafii. W tej Drodze Krzyżowej będzie uczestniczyła młodzież przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. O godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
 6. W sobotę po Mszy św. wieczorowej spotkanie młodzieży, która chce brać udział w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie.
 7. W przyszłą Niedzielę w parafii Tryńcza uroczystość odpustowa ku czci św. Kazimierza. Suma o godz. 1100.
 8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z pięknym wspomnieniem o żołnierzach wyklętych,  i o świętym życiu O. Pio, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się. Polecamy wielkopostne skarbonki, baranki i paschaliki.
 9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w III Niedzielę miesiąca. Zebrano 6500 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 10. W wielkopostnej pracy nad sobą serdecznie  polecamy programy  rozgłośni katolickich: Radia Maryja, Radia Fara, Radia Via, TV Trwam.
 11. Przeżywając w Wielkim Poście czas intensywniejszej modlitwy i ofiary, który przygotowuje nas do świętowania Wielkanocy tradycyjnie już prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i dekorację świąteczną zarówno wspólnoty Róż Różańcowych, grup duszpasterskich jak i indywidualnych ofiarodawców.
 12. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przeworsku w porozumieniu z Burmistrzem MiG Sieniawa organizuje punkt informacyjno – obsługowy dla podatników, czynny w każdy czwartek, w okresie od 1 marca do 26 kwietnia 2018 r., w godz. 900-1400. Zachęcamy do skorzystania z tych pożytecznych społecznie udogodnień.
 13. W tygodniu w centrum Sieniawy przy Manhattanie zgubiono kluczyk od samochodu. Gdyby ktoś znalazł, bardzo prosimy o oddanie.
 14. Z naszej wspólnoty odeszły do Pana: + Helena Zapasek z Dybkowa, jej pogrzeb dzisiaj o godz. 1300 z kościoła parafialnego oraz + Krystyna Bajda z Sieniawy, jej pogrzeb we wtorek o godz. 1300 z kościoła parafialnego. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu….
 15. Polećmy w modlitwie misjonarzy biorących udział w trudzie głoszenia Ewangelii, polećmy całą wspólnotę parafii prosząc o ducha pokuty, o łaskę owocnie przeżytych rekolekcji wielkopostnych, a także módlmy się za wszystkich ofiarodawców naszej parafii…