1. W dzisiejszą Niedzielę modlitwą i ofiarą składaną na tacę wspieramy Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 2. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę miesiąca – Niedzielę adoracyjną. po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie, aby wspólnie rozważać Mękę Pańską.
 4. Dzisiaj uroczystość odpustowa w parafii Tryńcza. Suma o godz. 1100.
 5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek Msza św. i Droga Krzyżowa w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
 6. We środę o godz. 1630 Droga Krzyżowa dla dzieci.
 7. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – wszyscy ministranci i lektorzy oraz Grupa Modlitewna i APDCz.
 8. We czwartek modlić się będziemy w intencji kobiet i dziewcząt naszej parafii.
 9. W piątek o godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież naszej parafii.
 10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z wzruszającym artykułem o 90 letnim kardynale z Albanii, który spędził 20 lat w więzieniu za to, że był kapłanem, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się. W zakrystii można nabyć baranki i paschaliki wspierając najbiedniejszych.
 11. Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza rolników na szkolenie, które odbędzie się jutro o godz. 1200 w Sali konferencyjnej Urzędu MiG w Sieniawie. Temat: płatności bezpośrednie – kryteria przyznawania i obowiązki z tym związane.
 12. Punkt informacyjno – obsługowy dla podatników, czynny jest w Urzędzie MiG w każdy czwartek, do 26 kwietnia 2018 r., w godz. 900-1400. Zachęcamy do skorzystania z tych pożytecznych społecznie udogodnień.
 13. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sieniawie informuje, że od 5 do 31 marca 2018 r. prowadzone są zapisy:
  – do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Sieniawie dla dzieci sześcioletnich urodzonych w 2012 roku oraz dzieci pięcioletnich urodzonych w 2013 roku,
  – do klasy pierwszej dzieci siedmioletnich urodzonych w 2011 roku (obowiązkowo) oraz dzieci sześcioletnich urodzonych w 2012 roku na wniosek rodziców.
  Kartę zgłoszenia dziecka można pobrać w sekretariacie szkoły w godzinach od 730 do 1530.
 14. Drodzy parafianie! 29 stycznia w wyniku pożaru ucierpiał dom p. Danuty Siek z Wylewy – Sławgóry. W porozumieniu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Panią Sołtys Wylewy zwracamy się do wszystkich parafian o pomoc finansową na odbudowanie domu. Będzie to zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Serdecznie zachęcamy do praktykowania w ten sposób wielkopostnej jałmużny.
 15. Podczas modlitwy adoracyjnej powierzajmy cały Kościół św., aby przez wielkopostną pokutę przybliżył się do Boga i wzrastał w miłości bliźniego.