1. Dzisiaj przez ofiarę złożoną do puszek chcemy wesprzeć P. Danutę Siek z Wylewy w odbudowie jej domu po pożarze.
 2. O godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek Droga Krzyżowa i Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
 4. Jutro rozpoczynają się rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży. Bardzo prosimy rodziców i nauczycieli wszystkich szkół, aby pomogli dzieciom i młodzieży skorzystać z tych chwil modlitwy i refleksji jako przygotowanie do bardziej świadomego i owocnego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Klasy 7 będą uczestniczyły w rekolekcjach w grupie młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Program rekolekcji znany jest wszystkim szkołom i jest zamieszczony na stronie internetowej parafii. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie w ramach rekolekcji.
 5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH. We środę po wieczorowej Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
 6.  W piątek o godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież naszej parafii.
 7. W tym roku parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach od 22- 25 marca.
 8. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafi.
 9. Ten rok kościelny jest rokiem, któremu patronuje św. Józef, opiekun Maryi, Dzieciątka Jezus i każdej wierzącej rodziny. Z tej okazji w najbliższą Niedzielę po Mszy św. o godz. 900 zapraszamy parafian na Koncert Piosenki o św. Józefie w wykonaniu dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek. W tym dniu odbędzie się również kiermasz ozdób wielkanocnych przygotowanych przez Przedszkole Sióstr. Ofiary zebrane z tej sprzedaży będą przeznaczone na świąteczne paczki dla potrzebujących. Ozdoby będzie można nabyć po Mszach św. przy wyjściu z kościoła. Już dziś dziękujemy siostrom, rodzicom i pracownikom przedszkola za wykonanie pięknych ozdób wielkanocnych. Bóg zapłać.
 10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, a w niej artykuł „Blisko świata ludzi ubogich” – w 5 rocznicę pontyfikatu Ojca św. Franciszka, polecamy także Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się. W zakrystii można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne.
 11. W przyszłą Niedzielę po Sumie odbędzie się spotkanie członków Straży Grobowej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 12. Módlmy się o udział w rekolekcjach wielkopostnych wszystkich parafian i o prawdziwą poprawę życia po szczerej spowiedzi wielkanocnej, polećmy także wszystkich chorych i dobroczyńców naszej wspólnoty.