1. Dzisiaj poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Trwają rekolekcje wielkopostne. Módlmy się, aby wszyscy parafianie pojednali się z Bogiem na czas Świąt Wielkanocnych. Zakończenie rekolekcji dzisiaj na Gorzkich Żalach o godz. 1600, a po nich wieczorowa Msza św. Zachęcamy parafian do licznego udziału w nabożeństwie kończącym rekolekcje św.
 2. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczną dekorację świątyni. W tym tygodniu ofiary złożyli: Róża św. Maksymiliana z Pigan – 100, Janiny Ożga – 360, Krystyny Kaciuba – 400, bł. Augusta – 320, św. Katarzyny – 380, P. Jadwiga Kogut – 50, P. Helena Nakonieczny – 100, Róża Marii Hartleb – 330, Róża św. Katarzyny –   380, anonimowo – 20.
 3. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, z pięknym wspomnieniem o ks. Stanisławie Sudole – proboszczu z Wiązownicy, z racji rozpoczęcia jego procesu beatyfikacyjnego. Polecamy Gościa Niedzielnego, czasopismo Miłujcie się.
 4.  Msze św. w Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środę o godz. 700 i 1800. W Wielki Poniedziałek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian. Osoby zgłaszane na Święta prosimy zapisać w zakrystii.
 5.  We środę nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci. Wszyscy odprawimy Drogę Krzyżową w Wielki Piątek.
 6. W Wielką Sobotę o godz. 10.00 adorację przy Grobie Pańskim poprowadzą dzieci z Przedszkola Sióstr. Po adoracji złożą wszystkim świąteczne życzenia.
 7. Na kiermaszu świątecznym przygotowanym przez Przedszkole Sióstr zebrano 1564 zł. Przygotowano z tych ofiar paczki świąteczne dla 13 rodzin. Dodatkowo z zebranych w Wielkim Poście przyborów szkolnych, słodyczy i zabawek obdarowano 10- cioro dzieci. Wszystkim ofiarodawcom i zaangażowanym w to piękne dzieło składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Pomódlmy się  w intencji Ks. Rekolekcjonisty, o godne przeżycie Wielkiego Tygodnia i za wszystkich, którzy ostatnio pracowali dla dobra parafii, za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców…

Triduum Paschalne:

 1. Wielki Czwartek rozpoczynamy obchody Triduum Sacrum. Uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 1800. W tym dniu obchodzimy pamiątkę ustanowienia Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy i adoracja do godz. 2300. W tym dniu Msza św. tylko wieczorem. Przybądźmy jak najliczniej, by uroczyście sprawować Eucharystię i przyjąć Chrystusa w Komunii  św.
 2. Wielki Piątek. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Od godz. 800 przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy. O godz. 1530 Droga Krzyżowa ulicą Piłsudskiego, Jagiellońską, Polną, Jana Pawła i przez Rynek do kościoła. Prosimy posprzątać tę trasę, nie parkować samochodów. O prowadzenie Drogi Krzyżowej prosimy poszczególne stany i instytucje: Dzieci, Młodzież, Matki, Ojcowie, Emeryci, Urząd Gminy, GS, Nadleśnictwo, Służba Zdrowia, Nauczyciele wszystkich szkół, Gospodarka Komunalna, Bank, Straż Pożarna i Straż Grobowa „Turki”. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej Liturgia Wielkiego Piątku, Adoracja Krzyża i Gorzkie Żale. Adoracja w Grobie Pańskim do godz. 2300. Od godz. 2100 adorację poprowadzi młodzież naszej parafii.
 3. Wielka Sobota. Adoracja od godz. 800. Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz. 1900 – prosimy przynieść świece na to nabożeństwo. Liturgia tego dnia składać się będzie z poświęcenia ognia, wody, liturgii Chrzcielnej i Mszy św. Po Mszy św. adoracja prowadzona przez scholę i parafian z Pigan, Stowarzyszenie „ Aktywne w Sieniawie”, WKCH i AK a także prosimy o adorację Parafian według swoich możliwości. Poświęcenie pokarmów: Sieniawa godz. 1000, 1100, 1200, Leżachów i Pigany godz. 1000, Borki 1015, Kapleńskie 1030, Wylewa remiza – 1100Wylewa k. P. Henryki Ożga – 1130.
 4. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. Sieniawa: Rezurekcja o godz. 600, a następne o 900 i 1100. Wieczorowej Mszy św. nie będzie. Leżachów i Pigany o godz. 900.
 5. Poniedziałek Wielkanocny: Msze św. w całej parafii jak w każdą Niedzielę. W Sieniawie nie będzie wieczorowej Mszy św.