1. Dzisiejsza Niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia, rozpoczynające Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego. Pragniemy przypomnieć, że za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia wobec Najświętszego Sakramentu można codziennie zyskać odpust zupełny. Dzisiaj składamy ofiary ze skarbonek wielkopostnych jako nasz uczynek miłosierdzia wobec potrzebujących. Wszystkim, którzy zbierali ofiary do skarbonek składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj zachęcamy wszystkich do wsparcia Caritasu przez ofiarę złożoną do puszek przed świątynią.
  2. Zmiana tajemnic różańcowych po Sumie i w kościołach filialnych. Dla dzieci zmiana tajemnic różańcowych o godz. 900.
  3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia – modlić się będziemy o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. Msza św. w Leżachowie i Piganach we czwartek o godz. 1630.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy oraz GM i APDC, piątek – młodzież Focolare.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której znajdziemy wartościowe rozważania o Miłosierdziu Bożym i o patronalnym święcie Caritasu. Polecamy czasopismo Miłujcie się, Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  7. Za wzorem św. JP II i św. s. Faustyny polećmy Maryi Matce Miłosierdzia nas samych, naszych bliskich, naszą parafię, naszą Ojczyznę, cały Kościół św. i wszystkich, którzy pielęgnują w swoim życiu wyobraźnię miłosierdzia…