1. Dzisiaj w III Niedzielę Wielkanocy rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Przeżywany on będzie pod hasłem „Weźmijcie Ducha Świętego”.
  2. Ofiary z dzisiejszej tacy w III Niedzielę miesiąca przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii, modlimy się za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. W Leżachowie i Piganach Msza św. we czwartek o godz. 1630.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy oraz GM, piątek – młodzież Focolare.
  5. Przyszła Niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W naszej parafii będziemy gościli wolontariuszy misyjnych, którzy przybliżą nam okoliczności i warunki ich posługi misyjnej. Z radością informujemy, że w grupie wolontariuszy jest nasza parafianka Justyna Marczewska, która zamierza pomagać misjonarzom w Boliwii. Aby te piękne zamiary mogły się spełnić, zwracamy się o materialną pomoc przez ofiarę składaną do puszek i o modlitwę w intencji wolontariatu misyjnego.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z wymownym artykułem „Mocarz wiary” o papieżu seniorze Benedykcie XVI, a także, w jaki sposób można pomóc małżonkom, aby zwycięsko przeszli przez wszelkie kryzysy. Polecamy także: Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  7. Pomódlmy się za pełniących dzieła miłosierdzia, tegorocznych maturzystów, dzieci komunijne, za kandydatów do bierzmowania, za wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…