1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie wolontariuszki z salezjańskiego ośrodka misyjnego, które są zaangażowane w pomoc misjonarzom. Wspieramy je naszą modlitwą i ofiarą złożoną do puszek przed świątynią.
  3. Zbliżają się święcenia diakonatu i święcenia kapłańskie w naszej Archidiecezji. Pamiętajmy w modlitwie o kandydatach do diakonatu i kapłaństwa polecając Panu Bogu tę ważną decyzję ich życia przez pośrednictwo Maryi Matki Najwyższego Kapłana Jezusa Chrystusa.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy i GM, piątek – młodziez Focolare.
  6. We czwartek na godz. 1800  zapraszamy rodziców dzieci komunijnych z całej parafii na spotkanie formacyjne przed I Komunią św.
  7. W piątek o godz. 900 będzie Msza św. z udziałem maturzystów naszego liceum. Zapraszamy także rodziców i inne osoby, aby uprosić łaskę rozeznania życiowej drogi i światło Ducha Świętego na czas egzaminów.
  8. Wydział Nauki Katolickiej w Przemyślu informuje, że przy parafii Bożego Ciała w Jarosławiu zostało powołane Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące, które rozpocznie swą działalność 1.09.2018 r. Zachęcamy młodzież gimnazjalną do zapoznania się z tą ofertą edukacyjno – wychowawczą. Więcej informacji na plakacie i ulotkach przy stoliku z prasą katolicką.
  9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – pismo dla dzieci i czasopismo Miłujcie się.
  10. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom z ubiegłej III Niedzieli miesiąca.
  11. Polećmy w modlitwie: wszystkich powołanych do służby Bożej, wolontariuszy wspierających dzieło misyjne, dzieci mające przyjąć I Komunię św., młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania, tegorocznych maturzystów, chorych i  wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty…