1. Dzisiaj wieczorowa Msza św. o godz. 1600.
  2. We wtorek początek nabożeństw majowych. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie, by uczcić Matkę Bożą i polecać wiele ważnych spraw z życia naszej parafii.
  3. We wtorek uroczystość odpustowa w Majdanie Sieniawskim. Uroczysta Suma o godz. 1100.
  4. W czwartek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszej parafii tak, jak w każdą Niedzielę. O godz. 1100 na Sumie będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny, a po niej zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem św. JP II i Tablicą Legionistów, a następnie w sali Sokoła odbędzie się okolicznościowa akademia patriotyczna przygotowana przez uczniów naszego Gimnazjum. Pan Burmistrz i organizatorzy zapraszają parafian na te uroczystości.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W Leżachowie i w Piganach spowiedź w czwartek przed Mszą św. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1630. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z rozważaniami o roli MB w dziejach naszego narodu, o św. Józefie, który patronuje ludziom ciężkiej pracy i ciekawy artykuł „Współczesne galernictwo”, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – pismo dla dzieci, czasopismo Miłujcie się i Misyjne Drogi.
  7. W dniach 4-6 maja odbędą się rekolekcje dla młodzieży gimnazjalnej przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Udział młodzieży w rekolekcjach jest obowiązkowy. Módlmy się za młodzież, która przyjmie Sakrament Bierzmowania w dniu 26.05.2018 r. o godz. 1800 w tutejszej świątyni.
  8. Polećmy w modlitwie kandydatów do święceń diakonatu, dzieci mające przyjąć I Komunię św., tegorocznych maturzystów, gimnazjalistów mających przyjąć Sakrament Bierzmowania, chorych i wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty…