1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę miesiąca – Niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj w parafii Kolonia Polska uroczystość odpustowa. Suma o godz. 1200.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym. Msza św. w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1630.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. W te dni modlić się będziemy o urodzaje i o błogosławieństwo Boże w pracy. W poniedziałek udamy się do kapliczki na ulicę Poniatowskiego, we wtorek do krzyża w Dybkowie, a we środę pomodlimy się przy krzyżu misyjnym obok kościoła. Zachęcamy parafian do udziału w tej modlitwie.
  5. W piątek początek Nowenny do Ducha Św. Po wieczorowej mszy św. spotkanie młodzieży Focolare.
  6. W sobotę o godz. 1500 spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin.
  7. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej wspólnocie przeżywać będziemy Uroczystość Eucharystyczną – I Komunia św. dzieci klas III-ich. Uroczystość komunijna na Mszy św. o godz.1100.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się i Misyjne Drogi.
  9. Z poniedziałku na wtorek w minionym tygodniu w Piganach w otoczeniu Domu Weselnego zgubiono złoty krzyżyk z łańcuszkiem. Uczciwego znalazcę prosimy o oddanie.
  10. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana + Maria Pigan z Pigan. Jej pogrzeb dzisiaj o godz. 1500 w kościele w Piganach. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.
  11. Pomódlmy się w intencji dzieci komunijnych i ich rodzin, polećmy tegorocznych maturzystów, a także młodzież gimnazjalną przeżywającą rekolekcje przed Bierzmowaniem, polećmy wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej wspólnoty…