1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Eucharystyczna – I Komunia św. dzieci klas III-ich. Uroczystość komunijna na Mszy św. o godz. 1100, o godz. 1600 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci komunijnych, a po nim wieczorowa Msza św.
 2. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W diecezji odbywają się święcenia diakonatu.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym. Zachęcamy dzieci i wszystkich parafian do liczniejszego udziału w tym maryjnym nabożeństwie. Dzieci z klas III przeżywać będą Biały Tydzień. Msza św. w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1630.
 4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy i GM.
 5. Od czwartku rozpoczniemy Nowennę przed Bierzmowaniem. Zapraszamy młodzież III klas gimnazjum na wieczorową Mszę św.
 6. W sobotę w bazylice archikatedralnej w Przemyślu odbędą się święcenia kapłańskie.
 7. W najbliższą sobotę w naszej wspólnocie będziemy przeżywać piękny Jubileusz – 125 lat posługi Sióstr Służebniczek w naszej parafii. Uroczystość Jubileuszowa rozpocznie się tu w świątyni o godz. 1000. Drodzy parafianie! Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy tylko mogą, aby podziękować Panu Bogu za tak wiele dobra jakie spłynęło na parafię przez cichą, ofiarną pracę tak wielu sióstr posługujących w ochronce, w szkole, i w świątyni. Zapraszamy także dzieci komunijne, które na tej uroczystości zakończą Biały Tydzień.
 8. W sobotę przed Uroczystością Zesłania Ducha św. w Bazylice w Przeworsku odbędzie się „Czuwanie Młodych Kreator”, początek o godz. 1700. Serdecznie polecamy to czuwanie naszej młodzieży.
 9. W przyszłą Niedziele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o godz. 900 dzieci z klas IV- ich będą miały rocznicę I Komunii św. W piątek od godz. 1700 spowiedź dzieci klas IV i ich bliskich.
 10. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
 11. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z pięknym wspomnieniem o wielkim obrońcy życia – Antonim Ziębie, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 12. Składamy serdeczne podziękowanie Panu Nadleśniczemu i pracownikom Nadleśnictwa Sieniawa, którzy podarowali z własnych deputatów drewno na ogrzewanie naszej świątyni. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Zwracamy się z serdeczną prośbą do parafian o pomoc w pocięciu tego drewna. Można to uczynić w dogodnym dla siebie czasie.
 13. Polećmy w modlitwie dzieci z klas III i IV, tegorocznych maturzystów, młodzież przed Bierzmowaniem, módlmy się za przyjmujących dzisiaj święcenia diakonatu, a także za wszystkich ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…