1. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo majowe, a po nim wieczorowa Msza św. Dziś modlimy się za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców ze względu na III Niedzielę miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
 2. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w Sieniawie o godz. 700, 830, 1000, 1500 i 1800. W Leżachowie i w Piganach Msza św. o godz. 1630. Chociaż jest to dzień pracy serdecznie zapraszamy na Mszę św., aby uczcić Matkę Bożą. Na Mszy św. o godz. 830 modlić się będziemy w intencji dzieci, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej w Sieniawie, a o godz. 1500 w intencji dzieci, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej w Wylewie.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym.
 4. Zbiórka ministrantów i lektorów we środę po wieczorowej Mszy św.
 5. We czwartek przypada liturgiczne święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów, kleryków i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
 6. Trwa modlitwa nowennowa, jako bezpośrednie przygotowanie dla młodzieży gimnazjalnej przed bierzmowaniem. Zapraszamy młodzież wraz rodzicami.
 7. W piątek o godz. 1630 odbędzie się spowiedź dla młodzieży III klas gimnazjum i świadków bierzmowania, a po wieczorowej Mszy św. odbędzie się próba liturgii przed bierzmowaniem. Obecność wszystkich kandydatów obowiązkowa. Uroczystość bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 1800.
 8. W najbliższą Niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.
 9. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, prosimy o przygotowanie ołtarzy: I Dybków, II Leżachów, III Pigany, IV Wylewa.
 10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę przedstawiającą m. in. sylwetki nowych kapłanów naszej diecezji, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 11. Składamy serdeczne podziękowanie OSP z Sieniawy za pocięcie drewna na ogrzewanie kościoła i plebani. Bardzo dziękujemy za ogrom włożonej pracy.
 12. Polećmy w modlitwie nowych kapłanów i diakonów naszej diecezji, młodzież mającą przyjąć w sobotę Sakrament Bierzmowania, wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…