1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy okres Komunii św. wielkanocnej.
  2. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo majowe, po nim wieczorowa Msza św.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz.700 i wieczorem o godz. 1800 połączona do czwartku z nabożeństwem majowym, a od piątku z nabożeństwem do NSPJ.
  4. W poniedziałek spotkanie formacyjne WKCH, we środę po wieczorowej Mszy św. spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów.
  5. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. w Sieniawie: o godz. 700, o godz. 1000 uroczysta Msza św. z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy i wieczorem o godz. 1600. W Leżachowie i w Piganach Msze św. równocześnie o godz. 700. Prosimy parafian o przygotowanie ołtarzy: I – parafianie z Dybkowa, II – parafianie z Leżachowa., III – parafianie z Pigan, IV – parafianie z Wylewy. Prosimy rodziców o przygotowanie małych dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia na Boże Ciało i oktawę. Dzieci z klas III i IV prosimy, aby przyszły na Boże Ciało w strojach komunijnych.
  6. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca.. W Leżachowie i w Piganach spowiedź we czwartek przed Mszą św. W Sieniawie spowiedź w piątek od godz. 1630. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  8. W dniu 9 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy. Koszt 70 zł. Wyjazd o godz. 330 z parkingu przy kościele. Zapisy u P. Henryki Ożga.
  9. 22 maja w Przemyślu odbył się finał diecezjalny XVIII Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach o arcybiskupie Ignacym Tokarczuka. Naszą parafie reprezentowały Weronika Mucha i Julia Janowska, które zajęły 14 i 2 miejsce. Gratulujemy sukcesu.
  10. Polećmy w modlitwie naszą Ojczyznę, wszystkie rodziny naszej parafii, a także wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej wspólnoty…