1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę miesiąca – Niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
 2. O godz. 1600 nabożeństwo do NSPJ, a po nim wieczorowa Msza św.
 3. Dzisiejsza Niedziela przeżywana jest w naszej Ojczyźnie jako Dzień Dziękczynienia za Niepodległość. Jego istotą jest podziękowanie Opatrzności Bożej za wolność naszej Ojczyzny, za życie Ojca św. Jana Pawła II, za każdego człowieka i świat, który nas otacza.
 4. We wtorek o godz. 800 uroczystą Mszą św. ku czci błogosławionego Augusta Czartoryskiego rozpoczną się obchody Dnia Patrona Szkoły dla naszego gimnazjum. Zapraszamy na wspólną modlitwę cała społeczność szkolną, rodziców młodzieży gimnazjalnej i czcicieli bł. Augusta.
 5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem do NSPJ i procesją eucharystyczną. Trwa Oktawa Bożego Ciała, zachęcamy parafian do udziału w nabożeństwach eucharystycznych. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Sumie. We czwartek zakończenie oktawy, błogosławieństwo dzieci i wianków, w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630, w Sieniawie o godz. 1800.
 6. W piątek Uroczystość NSPJ, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy, GM i APDCz, piątek – młodzież Focolare.
 8. Uroczystość odpustowa i jubileuszowa w parafii Dobra w przyszłą Niedzielę o godz. 1200, a w parafii Mołodycz w najbliższą sobotę o godz. 1100.
 9. Intencje.
 10. Zapowiedzi.
 11. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, której głównym tematem jest kult NSPJ, polecamy Gościa Niedzielnego. Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 12. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana + Teresa Jasic z Dybkowa. Jej pogrzeb dzisiaj o godz. 1430 z kościoła parafialnego. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu…
 13. W modlitwie adoracyjnej polecajmy wszystkie intencje Ojca św., nasza Ojczyznę i wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty.