1. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo ku czci NSPJ, a po nim wieczorowa Msza św.
  2. Dzisiaj uroczystość odpustowa i jubileuszowa w parafii Dobra. Uroczysta Suma o godz. 1200.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 z nabożeństwem do NSPJ. Msza św. w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1630.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy oraz GM, piątek – młodzież Focolare.
  5. Przyszła Niedziela to  III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę a w niej artykuł „By modlitwa za Ojczyznę była jak chleb powszedni” i piękne wspomnienie ostatniego z żyjących kolegów Karola Wojtyły, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie członkom Straży Grobowej za ofiarną pracę przy przygotowaniu opału na zimę. Pozostała jeszcze spora ilość drewna do porąbania. Bardzo prosimy parafian o taką pomoc.
  8. Zakończyły się uroczystości eucharystyczne: Boże Ciało wraz z oktawą. Składamy raz jeszcze serdeczne podziękowanie za zaangażowanie parafian w przygotowanie ołtarzy i uświetnienie tych uroczystości. Te uroczystości uświadamiają nam, co Pan Jezus z miłości ofiarował człowiekowi: wydał za nas swoje Ciało i Krew – oddał życie. W odpowiedzi na Bożą miłość nie powinniśmy się lękać choćby małej ofiary z naszej strony. Boże Ciało to przeważnie upalny dzień, ale nie wypada w taką uroczystość uczestniczyć w klapkach i podkoszulku. Stosowny do każdej okoliczności  strój jest wymownym świadectwem naszej kultury. Pielęgnujmy taką postawę, aby młode pokolenie miało w nas piękny wzór postępowania.
  9.  Pomódlmy się za wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej wspólnoty…