1. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo ku czci NSPJ, a po nim wieczorowa Msza św.
  2. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  3. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Cetuli parafia Radawa o godz. 1200.
  4. Jutro o godz. 1600 Msza św. dla dzieci z przedszkola Sióstr na zakończenie roku nauki i formacji.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży. . O godz. 900 Msza św. dla Szkół Podstawowych, Gimnazjum i Liceum. Przez cały tydzień przed Mszą św. okazja do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego. Prosimy rodziców, by umożliwili dzieciom i młodzieży skorzystanie z sakramentu pokuty, by z czystym sercem dziękować Panu Bogu za mijający rok szkolny.
  6. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 z nabożeństwem do NSPJ. Msze św. w Leżachowie i w Piganach we środę o godz. 1630.
  7. W dniach 4 – 15 lipca trwać będzie Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Przewodnicy grup pielgrzymkowych z Jarosławia i z Leżajska serdecznie zapraszają do wspólnego pielgrzymowania. Szczegóły organizacyjne i terminy spotkań przed pielgrzymką są na plakatach w gablocie przed kościołem. Serdecznie polecamy ten szczególny rodzaj rekolekcji w drodze do MB.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, której głównym tematem są MĘSKIE SPRAWY, a w szczególności artykuł „Jestem Tatą – to moja kariera”, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
  9. W modlitwie do MB polećmy wszystkich ojców, by byli prawdziwymi filarami dla swoich rodzin, polećmy dzieci i młodzież, by z wdzięcznością w sercu kończyły rok szkolny , polećmy wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej wspólnoty…