1. Rozpoczęły się wakacje. Dla wielu osób, dla dzieci i młodzieży jest to czas na odnowienie sił fizycznych i duchowych. Pamiętajmy o modlitwie i uwielbieniu Pana Boga przez udział w Niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
  2. Dzisiaj godz. 1600 nabożeństwo do NSPJ, a po nim wieczorowa Msza św.
  3. W Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem do NSPJ.
  4. W  piątek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w Sieniawie o godz. 700 i 1800, w Leżachowie i Piganach równocześnie o godz. 900. W Cieplicach uroczystość odpustowa i jubileuszowa. Suma o godz. 1100.
  5. Przez okres wakacji od przyszłej Niedzieli, nie będzie Mszy św. o godz. 900.
  6. W dniach 4-15 lipca trwać będzie Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Przewodnicy grup pielgrzymkowych z Jarosławia i z Leżajska serdecznie zapraszają do wspólnego pielgrzymowania. Szczegóły organizacyjne i terminy spotkań przed pielgrzymką są na plakatach w gablocie przed kościołem. Serdecznie polecamy ten szczególny rodzaj rekolekcji w drodze do MB.
  7. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  9. Polećmy opiece MB wszystkich wypoczywających na wakacjach i wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…