1. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystując ten czas na odnowienie sił fizycznych, pogłębiajmy także naszą wiarę. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę i święto czeka na nas Chrystus.
  2. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek tylko rano o godz. 700, w piątek i w sobotę rano o 700 i wieczorem godz. 1800.
  3. We czwartek o godz. 700 w Leżajsku Msza św. na rozpoczęcie pieszej pielgrzymki do Częstochowy. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę.
  4.  W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek spowiedź w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630. W Sieniawie spowiedź w piątek od godz. 16 30. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
  5. Przez okres wakacji w Niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 900,  a w tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku tylko rano o godz. 700/oprócz I piątków miesiąca/, w soboty rano i wieczorem.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  7. Drodzy parafianie! Bardzo prosimy o uporządkowanie wielu grobów na naszym cmentarzu. Podczas deszczowej pogody groby i zarezerwowane miejsca całkowicie zarosły trawą. Podczas sprzątania grobów do kontenera wrzucamy tylko śmieci, szkło i plastik. Nie wrzucamy trawy i ziemi.
  8. Polećmy w modlitwie adoracyjnej wszystkich powołanych do szczególnej służby Bożej, wypoczywających na wakacjach i wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii.