1. Dzisiaj  przypada III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii. Modlimy się za wszystkich ofiarodawców.
  2. Dzisiaj wieczorowa Msza św. o godz. 1600.
  3. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku włącznie tylko rano o godz. 700, w sobotę rano i wieczorem o godz. 1800.
  4. We środę rano odprawimy nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. We czwartek po Mszy św.  adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania w Kościele za wstawiennictwem bł. Augusta. Po adoracji ucałowanie relikwii błogosławionego.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny, polecamy także czasopismo Miłujcie się.
  7. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. poświęcenie pojazdów i modlitwy w intencji kierowców. Ofiary z tacy przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  8. Pomódlmy się w intencji wypoczywających na wakacjach, za dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii, i polećmy wszystkie osobiste intencje…