1. Dzisiaj w parafii Radawa odpust ku czci św. Anny, suma odpustowa o godz. 1200.
  2. Popołudniowa Msza św. w Sieniawie o godz. 1600.  Msze św. w tygodniu od poniedziałku do czwartku włącznie tylko rano o godz. 700. W piątek i w sobotę rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
  3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Leżachowie i Piganach we czwartek o godz. 1630. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1630. Od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. W sobotę o godz. 1800 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  4. W tym tygodniu we czwartek 2 sierpnia nasz dekanat pielgrzymuje do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia do Leżajska. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce, aby wypraszać potrzebne łaski dla parafii, aby dziękować Matce Bożej za opiekę nad nami i prosić o łaski dla nas i naszych rodzin. Obecny rok to wiele ważnych jubileuszy w naszej Ojczyźnie, to 125 rocznica śmierci bł. Augusta, a także jest to rok wielkiej obfitości w Boże dary, których doświadczamy na polach, ogrodach, lasach – powinniśmy to cenić i Bogu dziękować. Gromadzimy się w kościele o godz. 430 i po błogosławieństwie wyruszamy do Leżajska. Tam suma odpustowa o godz. 1100. O godz. 930 na placu targowym będą podstawione autokary, aby można dojechać do Leżajska i dołączyć do pielgrzymów.
  5. Z prasy katolickiej polecamy dzisiaj: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  6. Rozpoczął się czas żniw. Prosimy poszczególne części parafii, aby już teraz pomyśleć o przygotowaniu wieńców zbożowych jako dziękczynienie na dzień odpustu parafialnego, który będzie także gminnym dziękczynieniem za tegoroczne zbiory. Odpust w Piganach w Niedziele 12 sierpnia o godz. 1200.
  7. Pomódlmy się za naszych rodziców, dziadków, polećmy wszystkich kierowców, ofiarodawców, dobroczyńców i pracujących dla dobra naszej parafii…