1. Dzisiaj 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK, o godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  2. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i sobotę Msza św. rano o godz. 700 i  wieczorem o godz. 1800. W czwartek i piątek Msza św. tylko rano o godz. 700. Pół godziny przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi przed uroczystością odpustu parafialnego. Zachęcamy parafian, aby w stanie łaski uświęcającej przeżyć uroczystość ku czci naszej Patronki NMP.
  3. W najbliższą środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – odpust parafialny w naszej wspólnocie. Msze św. w Sieniawie: o godz. 700, Uroczysta Suma Odpustu Parafialnego o godz. 1200 połączona z poświęceniem wieńców, ziół i kwiatów. Wraz z mieszkańcami całej gminy będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony przeżywając Dożynki Gminne. Wieczorowa Msza św. o godz. 1600. W Leżachowie Msza św. o godz. 800, w Piganach o godz. 1000. Uroczystość odpustowa w Piganach przeżywana jest dzisiaj. Suma o godz. 1200.
  4. W przyszłą Niedzielę przypadnie III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  5. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, której treścią numeru jest Uroczystość Wniebowzięcia MB, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  6. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku ostrzega przed oszustami, którzy podają się za członków rodziny lub policjantów osobiście lub telefonicznie wyłudzają znaczne sumy pieniędzy z powodu jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia. Trzeba pamiętać, że policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i prosi o kontakt z informacją o jakimś podejrzanym telefonie.
  7. Stowarzyszenie „Kibic z sercem” serdecznie zaprasza całe rodziny na II Charytatywny Piknik Rodzinny, który odbędzie się dzisiaj na stadionie w Sieniawie. Początek o godz. 1400. Podczas pikniku zbierane będą datki na leczenie Małgosi Woś z ul. JP II. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Działalność Stowarzyszenia godna pochwały, a cel dzisiejszego pikniku bardzo szlachetny. Serdecznie prosimy o wsparcie tej działalności, która uczy nas wszystkich pięknych życiowych postaw.
  8. W modlitwie adoracyjnej prośmy o owocne przeżycie odpustów w parafii, o trzeźwość naszych rodzin, oraz za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii.