1. Dzisiaj w parafii Manasterz uroczystość odpustowa o godz. 1200.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
  3. Dzisiaj na Sumie rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży. Uroczystość połączona z poświęceniem i otwarciem hali sportowej z basenem przy Szkole Podstawowej. Przypominamy wszystkim uczniom, aby nowy rok szkolny rozpoczęli pojednani z Bogiem przez sakrament spowiedzi świętej w tym tygodniu.
  4. Przywóz uczniów SP i Gimnazjum w poniedziałek 3 września będzie w następującym porządku: Leżachów – 710, Pigany – 730, Rudka i Kapleńskie – 705, Borki i Paluchy – 730, Czerwona Wola – 700, Dobra i Czerce – 710, Wylewa – 745.
  5. Jutro o godz. 1000 w świetlicy wiejskiej w Leżachowie odbędzie się spotkanie z P. Małgorzatą Kucło w sprawie rozpoczęcia zajęć Kompetentne Przedszkolaki.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek. We czwartek spowiedź w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630. W Sieniawie spowiedź w piątek od godz. 1630 z wystawieniem Najświetszego Sakramentu. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
  7. Spotkania przed bierzmowaniem: środa – klasy VI i VII – spowiedź od godz. 1700, Msza św. i spotkanie formacyjne, a klasy VIII i III Gimnazjum w piątek od godz. 1630 – spowiedź, Msza św. i spotkanie formacyjne.
  8. Czytajmy prasę katolicką. Polecamy dzisiejszą Niedzielę z artykułem „Jak walczyć z polską nienawiścią”, a także rozmowa z egzorcystą naszej diecezji Ks. Marianem Rajchelem, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Czasopismo Miłujcie się i Misyjne Drogi.
  9. Uroczystość odpustowa w Rudce w najbliższą sobotę o godz. 900.
  10. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie nową S. Służebniczkę: S. Agnieszkę, która będzie wychowawczynią w Przedszkolu Sióstr. Droga Siostro życzymy Ci wszelkich potrzebnych łask w przeżywaniu powołania, radości i satysfakcji z podejmowanych prac w tutejszej wspólnocie.
  11. Polećmy opiece MB: SS. Służebniczki, dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, katechetów, polećmy wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i zatroskanych o potrzeby parafii…