1. Dzisiaj o godz. 1500 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi Chrystusa i Akcję Katolicką. Wieczorowa Msza św. w Sieniawie o godz. 1600.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. We czwartek w Leżachowie i w Piganach Msza św. o godz. 1630. W Leżachowie od godz. 1600 okazja do spowiedzi przed uroczystością odpustową, która odbędzie się w najbliższą Niedzielę, 16 września o godz. 1200.
  3. W przyszłą Niedzielę przypadnie III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – GM i APDC, a także ministranci i lektorzy.
  5. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i pismo Miłujcie się. Bardzo serdecznie polecamy te pisma katolickie, aby przez czytelnictwo prasy katolickiej pogłębiać i umacniać swoją wiarę.
  6. 11 września 2018 r. o godz. 1600 w Sali Sokoła odbędzie się spotkanie informacyjne o warunkach uzyskania dofinansowania kompleksowej termomodernizacji budynków jednorodzinnych, obejmującej wymianę starych kotłów węglowych, docieplenie ścian, wymianę stolarki, kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne.
  7. W sobotę 22 września organizowana jest jednodniowa pielgrzymka do Kodnia, Lublina i Radecznicy. Koszt 60 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 600. Zapisy u p. Henryki Ożga. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji.
  8. Polećmy w modlitwie rozpoczęte dzieło nauczania i wychowania naszych dzieci i młodzieży, wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii…