1. Dzisiaj wieczorowa Msza św. o godz. 1600.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 700 i 1800. We czwartek Msze św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630.
  3. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek 1800 – spotkanie dla rodziców dzieci  komunijnych z całej parafii, środa – GM oraz ministranci i lektorzy, piątek – młodzież Focolare.
  4. W przyszłą Niedzielę w Dąbrowicy, parafia Kolonia Polska o godz. 1200 odbędzie się uroczystość odpustowa ku czci św. Michała Archanioła.
  5. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z artykułem „Do nieba z Ojcem Pio”, Gościa niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
  6. 2 października o godz. 1330 będą zbierane elektro – śmieci, z których pieniądze przeznaczane są na cele misyjne. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można składać w podcieniach sali parafialnej.
  7. Drodzy Parafianie! Zbliża się termin zakończenia prac remontowych kościoła św. Jana Chrzciciela. W święto Matki Bożej Różańcowej tj. 7 października o godz. 1600 będziemy przeżywać uroczystość poświęcenia gruntownie odnowionej świątyni i jej obejścia. Modlitwie dziękczynnej będzie przewodniczył Metropolita Przemyski Ks. Abp Adam Szal. Zapraszamy kapłanów dekanatu, kapłanów i siostry zakonne pochodzące z parafii i wielu innych gości, bo to niecodzienna, historyczna uroczystość dla naszej parafii i okolicznych miejscowości. W czasie tej uroczystości Ks. Abp poświęci różańce dzieciom komunijnym, a na zakończenie przejdziemy procesyjnie na nowo zbudowane rondo, które będzie nazwane Imieniem bł. Augusta Czartoryskiego. W Sieniawie i w wielu miejscach naszej ojczyzny rodzina Książąt Czartoryskich pozostawiła wiele pięknych śladów swej pobożności i patriotyzmu, a jeden z nich; błogosławiony August – patron młodzieży i patron trudnych życiowych decyzji, będzie wspominany na skrzyżowaniu dróg w Sieniawie, pomiędzy dwoma kościołami ufundowanymi przez Czartoryskich. Zwracamy się z serdecznym apelem do wszystkich parafian, aby nie tylko zaplanować swój udział w tych uroczystościach, ale także zaprosić na nie swoich bliskich spoza Sieniawy. Odnowiona świątynia napawa dumą i radością bardzo wiele osób, ale każde dobre dzieło napotyka też na trudności. Jutro o godz. 900 w urzędzie gminy będzie rozprawa, aby ukarać tych, którzy obcięli kilka krzywych gałęzi, by odsłonić odnowioną świątynię. Byłoby dobrze przyjść na to spotkanie i poznać, jakie argumenty przemawiają za ukaraniem niewątpliwych dobroczyńców.
  8. Polecajmy w modlitwie wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty i wszystkie intencje, które chcemy przedstawić  dzisiaj Panu Bogu przez wstawiennictwo MB…