1. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Dąbrowicy, w parafii Kolonia Polska. Uroczysta suma o godz. 1200.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. Od jutra wieczorowa Msza św. będzie połączona z nabożeństwem różańcowym. Serdecznie zachęcamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku. Tych, którzy nie mogą wspólnie modlić się na różańcu w kościele, zachęcamy do odmawiania tej modlitwy w rodzinach. Dzieci ze Szkoły Podstawowej po nabożeństwie różańcowym otrzymywać będą obrazki, które wkleją do zeszytu z katechezy.
  3. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – kandydaci do bierzmowania, krótkie spotkanie dla klas VI i VII, piątek – kandydaci do bierzmowania – klasy VIII i III klasy gimnazjum, sobota – ministranci i lektorzy o godz. 1600.
  4.  W tym tygodniu przypada: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1530. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1530. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. W sobotę wieczorem nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Przypominamy, że w każdy piątek godzinę przed wieczorową Mszą św. trwa adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy do tej modlitwy.
  5. Przyszła Niedziela to I Niedziela miesiąca – Niedziela adoracyjna, po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę w tutejszej świątyni nie będzie wieczorowej Mszy św.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci. Czytajmy prasę katolicką, by bardziej świadomie przeżywać naszą wiarę.
  7. Przypominamy o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który można składać w podcieniach budynku na skarpie do wtorku do godz. 1330.
  8. Drodzy Parafianie! Z wielką radością pragnę poinformować, że w minionym tygodniu na sesji Rada M i G jednogłośnie zdecydowała, że nowe rondo w Sieniawie będzie nazwane Imieniem bł. Augusta Czartoryskiego. W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy wszystkich na uroczystość poświęcenia odnowionej świątyni p. w. św. Jana Chrzciciela. O godz. 1500 rozpocznie się koncert pieśni religijnych i patriotycznych w wykonaniu chóru Nicolaus z Kraczkowej, o godz. 1600 uroczysta Eucharystia jako dziękczynienie za tę świątynię i za wszystkich fundatorów i obecnych dobroczyńców. Po Mszy św. przejdziemy przez skrzyżowanie w centrum miasta na rondo, aby je poświęcić i oddać to miejsce w opiekę bł. Augustowi Czartoryskiemu. Przez ten tydzień trwać będą jeszcze prace wykończeniowe w świątyni i w jej obejściu i dlatego prosimy o wyrozumiałość, bo świątynia nie jest jeszcze komfortowo wyposażona. Przez ostatnie dni w naszej społeczności w różnych miejscach podpisywana jest przez mieszkańców petycja skierowana do Pana Starosty, aby można było wycinać drzewa między kościołem a przystankiem autobusowym, zrobić piękne nowe nasadzenia i co bardzo ważne bezpieczny parking a także odnowić nawierzchnię przystanku. Całkowicie popieramy takie działania, bo są praktyczne i pozwolą w całej pełni ukazać odnowioną świątynię. Drodzy Parafianie, kto podziela takie myślenie, prosimy o podpisanie tej petycji. Można to uczynić także w naszej zakrystii.
  9. Polećmy w modlitwie wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii, a także młodzież akademicką i wspólnotę seminaryjną i wszystkie nasze osobiste intencje…