1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną pogłębiając naszą świadomość o odpowiedzialności wszystkich wierzących za Misyjne Dzieło Kościoła.
 2. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca – modlimy się za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
 3. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo różańcowe, a po nim wieczorowa Msza św.
 4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z nabożeństwem różańcowym. We czwartek Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
 5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy, GM, piątek – młodzież Focolare.
 6. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. JP II, zapraszamy parafian na wieczorową Mszę św.
 7. W przyszłą Niedzielę uroczystość odpustowa w parafii Krasne. Uroczysta Suma o godz. 1200.
 8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 9. We wtorek przeżywaliśmy 40 rocznicę wyboru Kardynała Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tak licznie zebrani w naszej świątyni dziękowaliśmy za wiele dobra, jakie przez posługę papieża Polaka spłynęło na Kościół, świat i wielu z nas. Dziękujemy wszystkim obecnym, a szczególnie dzieciom, S. Monice, Ks. wikariuszom za przygotowanie liturgii i wspomnienia o naszym wielkim Rodaku. Bóg zapłać.
 10. Centrum Kultury Sokół i Straż Pożarna Orzeł zapraszają do udziału w akcji dobroczynnej „Światełko dla Łyczakowa”. Będą zbierane znicze lub pieniądze na zakup zniczy dla lwowskich nekropolii. Zakupione znicze lub środki finansowe trzeba dostarczyć do Centrum Kultury do wtorku do godz. 1500.
 11. Na bocznych ołtarzach wyłożone są karteczki na tegoroczne wypominki.
 12. W dniu dzisiejszym przez udział w wyborach samorządowych wyrażamy naszą odpowiedzialność za wspólne dobro naszej lokalnej społeczności.
 13. Polećmy w modlitwie pasterską posługę misjonarzy w całym Kościele, polećmy całą naszą Ojczyznę, wszystkich dobroczyńców parafii i naszej lokalnej społeczności…