1. Przeżywamy listopadowy czas zadumy i refleksji nad życiem człowieka i jego wędrówką do krainy życia wiecznego. Pamiętając o zmarłych niesiemy im modlitewną pomoc.
  2. Dzisiaj Niedziela adoracyjna. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie formacyjne. O godz. 1600 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim wieczorowa Msza św.
  3. Msze św. w tygodniu o godz. 700 i 1700 połączona z modlitwą różańcową za zmarłych zgłaszanych w wypominkach. We czwartek Msza św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy, środa – GM i APDC, piątek – młodzież Focolare.
  5. W przyszłą Niedzielę przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Na Sumie będziemy się modlić dziękując Panu Bogu za dar wolności i o błogosławieństwo Boże dla Ojczyzny oraz za poległych w jej obronie. Po Mszy św. złożymy kwiaty pod Pomnikiem św. JP II i Tablicą Legionistów. Następnie w sali Sokoła odbędzie się okolicznościowa akademia przygotowana przez uczniów SP z Sieniawy. W imieniu P. Burmistrza i organizatorów serdecznie zapraszamy  na te uroczystości.
  6. W przyszłą Niedzielę o godz. 1500 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. Zapraszamy także członków Róż Różańcowych i inne osoby.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego. Polecamy także pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  8. W modlitwie adoracyjnej wypraszajmy Boże Miłosierdzie dla zmarłych, zmarłych dobroczyńców, potrzebne łaski dla nas samych, naszych bliskich i wszystkich dobroczyńców naszej parafii…