1. Dzisiaj przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Modlimy się dziękując Panu Bogu za dar wolności i o błogosławieństwo Boże dla Ojczyzny oraz za poległych w jej obronie. O godz. 1100 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. nastąpi przemarsz i złożenie kwiatów pod Pomnikiem św. JP II i Tablicą Legionistów. Następnie w Sali Sokoła odbędzie się okolicznościowa akademia przygotowana przez Szkołę Podstawową. Serdecznie zapraszamy  na te uroczystości.
  2. Dzisiaj o godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z nabożeństwem za zmarłych zgłaszanych w tegorocznych wypominkach. Nie zaniedbujmy tego ważnego uczynku miłosierdzia wobec naszych bliskich zmarłych.
  4. We środę Msza św. i modlitwy za zmarłych w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530.
  5. We czwartek 15 listopada będziemy świętować urodziny bł. Edmunda Bojanowskiego założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. W tym dniu wieczorowa Msza św. będzie o godz. 1600. Liturgię przygotują Siostry, rodzice i dzieci przedszkolne. Po Mszy św. w Sali Sokoła będzie program patriotyczny w wykonaniu dzieci z Przedszkola Sióstr i występ laureatów Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Po występie będą rozdane niespodzianki dla wszystkich uczestników uroczystości. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  6. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy i GM, piątek – młodzież Focolare.
  7. Najbliższa Niedziela to III Niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  9. Firma odbierająca odpady komunalne informuje mieszkańców Wylewy i Rudki, że odpady zmieszane będą odebrane we środę 14 listopada.
  10. Kończąc sprawowanie Najświętszej Eucharystii pomódlmy się o jedność, zgodę i wszelką pomyślność dla naszej Ojczyzny, za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców, którzy od lat prawdziwie troszczą się o potrzeby naszej wspólnoty i o piękno naszych świątyń, polećmy także chrześcijan na całym świecie, którzy cierpią z powodu wyznawanej wiary w Jezusa Chrystusa, aby nie tracili ducha w drodze do niebieskiej Ojczyzny…