1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj modlitwą i ofiarą wspieramy wspólnotę Seminarium Duchownego w Przemyślu.
  2. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas wspominania historycznego Adwentu, a także osobistej troski wszystkich wierzących, aby godnie przygotować się na święta Bożego Narodzenia i na powtórne przyjście Chrystusa na końcu dziejów. Zachęcamy do udziału w Mszach św. roratnich, które będą sprawowane wieczorem, aby także dzieci i młodzież mogły w nich uczestniczyć. Prosimy, aby dzieci składały przed ołtarzem gwiazdki z dobrymi uczynkami spełnionymi w Adwencie. Dzieci, które przyjdą na roraty i złożą do koszyczka przed ołtarzem  gwiazdkę z imieniem i nazwiskiem będą brały udział w losowaniu figurki MB i św. Józefa, którą na jedną dobę zabiorą do swojego domu. Prosimy, aby dzieci przychodziły na roraty z lampionami.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 Msza św. roratnia.
  4. Spotkania duszpasterskie: we środę – od godz. 1600 spowiedź i konferencja formacyjna dla klas VI i VII, a w piątek dla klas VIII i III gimnazjum.
  5. We czwartek 6 grudnia  po wieczorowej Mszy św.  do naszej  świątyni w Sieniawie przybędzie św. Mikołaj. Zapraszamy dzieci, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Scholę, Ministrantów i wszystkich grzecznych parafian. Bliższe szczegóły jak zawsze można omówić w zakrystii.
  6. We czwartek w Majdanie Sieniawskim o godz. 1100 uroczystość odpustowa wraz z konsekracją nowego ołtarza w kościele parafialnym.
  7. W tym tygodniu przypadają – I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1530. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
  8. W sobotę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w Sieniawie o godz. 700, 1000 i 1700, w Leżachowie i w Piganach o godz.  1530. W Sieniawie na wieczorowej Mszy św. dzieci komunijne otrzymają poświęcone medaliki. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na to nabożeństwo.
  9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego z ciekawymi rozważaniami o przeżywaniu Adwentu i tematyce nowego roku liturgicznego. Polecamy również Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
  10. W tym tygodniu Pan Organista będzie roznosił opłatki świąteczne. Przyjmując go w swoich domach i składając ofiarę z tej okazji wynagradzamy Panu Organiście za jego całoroczną pracę dla parafii. Pan Organista odwiedzi parafian w następującej kolejności: poniedziałek i wtorek od godz. 1430– Wylewa od Sławgóry i Kapleńskie, środa i czwartek od godz. 1430– Dybków od strony Czerc, piątek od godz. 1430– Ożgi, Przyjmy, ul. Augustowska, Poniatowskiego i Sanowa, sobota od godz. 900– Czworaki, Osiedle za Parkiem, ul. Parkowa, Kościuszki, Kopernika, Plac Wolności, Rynek Bloki 5 i 7, a po wieczorowej Mszy św. os. K. Wielkiego.
  11. Pomódlmy się o owocne przeżycie okresu Adwentu, o trzeźwość w naszych rodzinach, a zwłaszcza o trzeźwość naszej młodzieży, polećmy Wspólnotę Seminarium Duchownego i wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców  naszej parafii…