1. W dzisiejszą Niedzielę przez modlitwę i ofiarę składaną do puszek niesiemy pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Dzisiaj o godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. O godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem Msza św. roratnia o godz. 1700. Zachęcamy do liczniejszego udziału w adwentowej modlitwie, aby uprosić łaskę dobrej spowiedzi świątecznej dla wszystkich parafian. We czwartek Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy i GM, piątek – młodzież Focolare.
  5. W przyszłą Niedzielę przypadnie III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii  można nabywać świece wigilijne w cenie 5 zł lub więcej. Dochód z ich sprzedaży Caritas przeznacza na pomoc najbiedniejszym dzieciom.  Wzorem lat ubiegłych od jutra będziemy zbierać dary żywnościowe z których przygotujemy na święta paczki dla rodzin potrzebujących pomocy. Dary będzie można składać do pojemników przy wyjściu z kościoła.
  7. W tym tygodniu Pan Organista będzie roznosił opłatki świąteczne. Przyjmując go w swoich domach i składając ofiarę z tej okazji wynagradzamy Panu Organiście za jego całoroczną pracę dla parafii. Pan Organista odwiedzi parafian w następującej kolejności: poniedziałek – od godz. 1500 JP II, Polna i Zielona, wtorek – od godz. 1500 ul. Kościelna, Broniewskiego, Czarnieckiego a po wieczorowej Mszy św. Rynek blok ABC i mieszkania na Manhattanie, środa –  od godz. 1500 ul. Sikorskiego, Piłsudskiego, Słoneczna, Wesoła, a po wieczorowej Mszy św. ul. Jagiellońska, czwartek – od godz. 1400 Leżachów od strony cmentarza. Bardzo prosimy, aby na czas  tych odwiedzin zamknąć psy, bo ostatnio P. Organista poważnie ucierpiał przy spotkaniu z agresywnym zwierzęciem.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy współpracowali ze św. Mikołajem i przyczynili się do przeżycia radosnych chwil przez dzieci i młodzież naszej parafii. Dziękujemy za obfitość darów P. Prezesowi Gminnej Spółdzielni i Właścicielom sklepu Groszek. Dziękujemy również za wszystkie starania S. Monice i Ks. Wikariuszom. Bóg zapłać. Również serdecznie dziękujemy P. Krystianowi Wosiowi za ufundowanie ułożenia kostki brukowej wokół pomnika Ojca św. Bardzo dziękujemy.
  9. Polećmy MB wszystkich parafian, aby owocnie przezywali czas adwentu, polećmy także wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców i  wszelkie potrzeby Kościoła na Wschodzie…