1. Dzisiejsza Niedziela to czwarta Niedziela Adwentu. Modlimy się o owocne, pełne wiary i miłości spotkanie z Synem Bożym w tajemnicy Wcielenia.
  2. W dzisiejszą Niedzielę po wszystkich Mszach św. przez ofiarę składaną do puszek chcemy wesprzeć finansowo rodzinę Państwa Brzyskich z Dybkowa, którzy ucierpieli wskutek pożaru. Serdecznie zachęcamy do wsparcia poszkodowanych.
  3. Jutro Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Rano o godz. 700 Msza św. w kościele parafialnym. W tym szczególnym dniu gromadzimy się w rodzinach przy wigilijnym stole. Wieczerzę wigilijną rozpoczynamy wspólną modlitwą całej rodziny, a następnie odczytujemy Ewangelię o Narodzeniu Pańskim. Podczas wieczerzy wigilijnej nie spożywamy alkoholu.
  4. Pasterka w Leżachowie i w Piganach o godz. 2200, w Sieniawie o północy. Po Pasterce w Sieniawie odbędzie się koncert kolęd przygotowany przez młodzież i P. Krzysztofa Grocha. Ofiary z tacy z „Pasterki” przeznaczone będą na Diecezjalny Fundusz Ochrony Życia.
  5. W Uroczystość  Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą Niedzielę z jednym wyjątkiem; nie będzie Mszy św. o godz. 1600.
  6. We środę Święto św. Szczepana. Msze św. w parafii jak w każdą Niedzielę; nie będzie Mszy św. o godz. 1600. Po Sumie i w kościołach filialnych poświęcenie owsa. Taca przeznaczona będzie na potrzeby uczelni katolickich.
  7. Za tydzień w Niedzielę Świętej Rodziny po wszystkich Mszach św. piłkarze i kibice naszego Sokoła będą kwestować, aby pomóc w leczeniu i rehabilitacji naszej parafianki Jolanty Sobockiej. Datki zbierane będą również podczas turnieju piłki nożnej, który odbędzie się w przyszłą niedzielę w nowej hali sportowej. W miarę swoich możliwości starajmy się wesprzeć to piękne dzieło niesienia pomocy naszym bliźnim.
  8. Polecamy prasę katolicką: Świąteczny numer Niedzieli zawiera kalendarz z Papieżem Franciszkiem, śpiewnik z kolędami i rytuałem wieczerzy wigilijnej i płytę audio z kolędami w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego – cena 10 zł, polecamy także Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się. Pozostały jeszcze świece wigilijne – serdecznie polecamy.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z ubiegłej III Niedzieli miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  10. Pomódlmy się, by ten świąteczny czas był okazją do pogłębienia naszej wiary tajemnicę Narodzenia Pańskiego i pogłębieniem miłości wzajemnej w naszych rodzinach, polećmy w modlitwie także wszystkich ofiarodawców, dobroczyńców i pracujących dla dobra naszej parafii…