1. W dniu dzisiejszym modlitwą i ofiarą wspieramy uczelnie katolickie w naszej Ojczyźnie, a w szczególności: WSD w Przemyślu i UP JP II w Krakowie. Porządek Mszy św. jak w każdą Niedzielę – nie będzie Mszy św. o godz. 1600. Na Sumie i w kościołach filialnych poświęcenie owsa.
  2. Msze św. w tym tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 .
  3. Jutro w liturgiczne święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty po Mszach św. rozdanie poświęconego wina.
  4. W piątek wspomnienie św. Młodzianków. Modlić się będziemy za wszystkie dzieci naszej parafii.
  5. W Najbliższą Niedzielę Święto św. Rodziny. Po Mszach św. i podczas turnieju piłki nożnej będą zbierane datki na leczenie i rehabilitacje P. Jolanty Sobockiej. Zachęcamy do wsparcia tej dobroczynnej inicjatywy.
  6. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską. W piątek i w sobotę: jeden kapłan odwiedzi parafian w Piganach – początek od Leżachowca, a drugi kapłan odwiedzi parafian w Leżachowie – początek od strony Sieniawy. Kolędę rozpoczniemy od godz. 900.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc w przygotowaniu świątyni, jej obejścia na czas Świąt i za przygotowanie i uświetnienie liturgii świątecznej. Dziękujemy Siostrom Zakonnym za piękną dekorację świątyni, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Scholi, Nadleśnictwu Sieniawa za podarowanie i przywiezienie choinek, dziękujemy za wykonanie oświetlenia w otoczeniu świątyni. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dekoracji i świątecznej liturgii. Dziękujemy wszystkim Parafianom, Rodakom i Gościom, którzy przez świąteczną ofiarę wsparli potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za finansowe wsparcie poszkodowanych przez pożar Państwa Brzyskich z Dybkowa. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  9. Trwajmy w zjednoczeniu z Chrystusem przyjmując Go w Komunii św. i umacniajmy wzajemną miłość w tym  świątecznym czasie…