1. Kończy się rok poświęcony pamięci Ks. Abp Ignacego Tokarczuka. Wczoraj minęła 6 rocznica jego śmierci. Pamiętajmy w modlitwie o tym opatrznościowym Pasterzu naszej diecezji.
 2. Dzisiaj modlimy się za wszystkie małżeństwa i rodziny naszej parafii, aby umacniały się we wzajemnej miłości i formowały się według zasad ewangelii.
 3. Dzisiaj po Mszach św. i podczas turnieju piłki nożnej będą zbierane datki na leczenie i rehabilitację P. Jolanty Sobockiej. W miarę możliwości wesprzyjmy ten piękny gest miłosierdzia.
 4. Jutro ostatni dzień roku 2018. Rano Msza św. o godz.700, a po południu w Sieniawie o godz. 1500 Msza św. i nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne. W Leżachowie i w Piganach Msza św. na zakończenie roku o godz. 900. Zachęcamy wszystkich parafian, aby zakończyli ten rok wspólną modlitwą.
 5. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok Pański. Msze św. jak w każdą Niedzielę. Od godz. 1400 kolędować będą dziewczynki z DSM-u. Obdarzmy życzliwością dzieci wnoszące do naszych rodzin radość i pokój.
 6. W pozostałe dni tygodnia Msze św. rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
 7. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. i spowiedź w Leżachowie i Piganach w piątek o godz. 15 30. W Sieniawie w piątek od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź pierwszopiątkowa. W styczniu nie będzie odwiedzin chorych parafian. W środę i w piątek nie będzie spotkań dla bierzmowanych.
 8. Przyszła Niedziela to Uroczystość Objawienia Pańskiego – I Niedziela miesiąca. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary z tacy przeznaczone będą na Misje i potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 9. W tym tygodniu odwiedzimy parafian z wizytą duszpasterską w następującej kolejności:
  środa – od godz. 900 Leżachowa i Pigan a także Borki i Kapleńskie,
  czwartek – od godz. 1500 Wylewa od drogi na Rudkę do drogi majdańskiej,
  sobota – od godz. 900 Przyjmy, Żaby i cd. Wylewy w stronę Sławgóry, a jeden kapłan rozpocznie kolędę od Sławgóry w stronę centrum wioski.
 10. Pomódlmy się, by nadchodzący Nowy Rok był błogosławionym czasem dla naszych rodzin i  nas wszystkich…