1. Dzisiejsza Niedziela kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Dzisiaj o godz. 1500 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK.
 2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
 3. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
 4. Serdecznie polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 5. W tym tygodniu odwiedzimy parafian z wizytą duszpasterską w następującej kolejności:
  poniedziałek: ul. JP II – od Wylewy po obydwu stronach i od Banku w stronę Wylewy,
  wtorek: ul. Zielona, Reja, Rynek: bloki 5, 7 i mieszkania na Manhattanie, ul Augustowska i Poniatowskiego,
  środa: os. K. Wielkiego – bloki 1 i 3 i ul. Sanowa
  czwartek: os. K. Wielkiego bloki nr 5, 7 i 9.
 6. Drodzy Parafianie! Rozpoczęliśmy Nowy Rok Pański, a w nim rodzą się nowe plany, zamiary i oczekiwania. Dotyczy to także naszych zamierzeń w sprawach materialnych i remontowych. W tym roku planujemy w świątyni parafialnej zamontować urządzenia wentylacyjne i do częściowej klimatyzacji, w kościele św. Jana Chrzciciela będziemy wprowadzać kolejne elementy wyposażenia: ławki, organy, nagłośnienie, tabernakulum. Drodzy Parafianie! W związku z powyższymi planami zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich parafian o wsparcie tych zamierzeń poprzez dalsze składanie ofiar na fundusz remontowy w III Niedziele miesiąca. Bardzo serdecznie proszę, aby ciężar, a także i satysfakcja z przeprowadzonych prac rozkładały się solidarnie na wszystkich parafian. Za dotychczasową wyjątkową ofiarność na cele remontowe, charytatywne i inne składam wszystkim parafianom serdeczne podziękowanie.
 7. Polećmy opiece Matki Najświętszej nasze plany i nadzieje na ten rok oraz wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii…