1. Dzisiaj przypada III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii. Modlimy się za wszystkich ofiarodawców naszej parafii.
  2. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Modlimy się o pojednanie wszystkich wspólnot chrześcijańskich, rodzinnych, o pokój i wzajemną miłość.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  4. W liturgii będziemy przeżywać wspomnienia: jutro – św. Agnieszki dziewicy i męczennicy, we czwartek – św. Franciszka Salezego, a w piątek – nawrócenie św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i czasopismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za spotkania w rodzinach, za wspólną modlitwę, za wyrażaną troskę o życie duchowe i o sprawy materialne naszej wspólnoty. Składamy wszystkim parafianom serdeczne Bóg zapłać za postawę płynącą z wiary, za serdeczność, gościnność i za ofiary złożone z racji kolędy. Niech Pan Bóg prowadzi wszystkich parafian, byśmy w tym roku umocnili w sobie wiarę w Ewangelię, w potrzebę ciągłego nawracania się i byśmy każdego dnia wzrastali w pokorze i ludzkiej szlachetności umacniając się darami Ducha św.
  7. Jeśli ktoś z parafian był nieobecny w czasie kolędy, a życzy sobie, by kapłan pobłogosławił jego dom i mieszkańców, to można umówić się na takie spotkanie.
  8. Zmarła nasza parafianka + Eugenia Szymańska z Sieniawy z ul. JP II. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 1400 z kościoła parafialnego. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.
  9. Módlmy się w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty.