1. Trwamy w duchowej i modlitewnej łączności z Ojcem św. Franciszkiem i młodzieżą przeżywającą Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Modlimy się w intencji naszej młodzieży, aby otwierała się na działanie Ducha Świętego i odkrywała wartości ewangeliczne. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Trędowatych i modlimy się za dotkniętych tą straszliwą chorobą.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  3. W tym tygodniu przypadają wspomnienia liturgiczne: jutro – św. Tomasza z Akwinu, we czwartek – św. Jana Bosko, a także I piątek i I sobotę miesiąca.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa godz. 1530 – spowiedź i spotkanie formacyjne dla młodzieży klas VI i VII, I piątek godz. 1530 – spowiedź pierwszopiątkowa i spotkanie formacyjne dla młodzieży klas VIII i III klas gimnazjum.
  5. W I piątek miesiąca od godz. 900 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary z tacy na klasztory klauzurowe w naszej diecezji. Msze św. w Sieniawie: godz. 700, 1000 i 1700, w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530 z okazją do spowiedzi. Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach św. W sobotę po wieczorowej Mszy św. w Sali Sokoła będą wystawione przez dzieci ze Szkoły Podstawowej jasełka pt. „Król pokoju”. Na zakończenie czasu kolędowania serdecznie zachęcamy do udziału w tym przedstawieniu.
  7. W przyszłą Niedzielę I Niedziela miesiąca. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszy św. o godz. 900 dzieci komunijne otrzymają książeczki do modlitwy.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z artykułem o człowieku, który przeżył własna aborcję, o chorobie trądu, i o ŚDM w Panamie, polecamy także Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Ofiary przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  10. Pomódlmy się w intencji wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty, polećmy dzieci i młodzież, chorych, a zwłaszcza trędowatych, wszystkie nasze rodziny i nasze osobiste intencje…