1. Dzisiaj o godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK, a po niej wieczorowa Msza św.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. W czasie ferii nie będzie Mszy św. w Leżachowie i Piganach.
  3. Jutro przypada wspomnienie MB z Lourdes. Jest to światowy dzień ludzi chorych. W Sieniawie o godz. 1000 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich chorych parafian. Zachęcamy do udziału wszystkich chorych, starszych i samotnych parafian, a domowników lub inne osoby prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.
  4. We czwartek przypada rocznica śmierci Służebnicy Bożej Anny Jenke i wspomnienie patronów Europy św. Cyryla i Metodego.
  5. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z głęboką refleksją nad ludzkim cierpieniem, a także piękny artykuł „Cuda dzieją się codziennie”, polecamy również Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i bardzo wartościowy numer czasopismo Miłujcie się.
  7. Serdecznie dziękujemy S. Monice, uczniom klasy 6 i osobom dorosłym, którzy pomagali w rozbieraniu świątecznej dekoracji naszej świątyni. Bóg zapłać.
  8. Pomódlmy się o potrzebne łaski dla naszych rodzin dla dzieci i młodzieży, polećmy wszystkich chorych, powołanych do służby Bożej i wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii…