1. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek spowiedź i Msza św. w Leżachowie i Piganach od godz. 1530.
  2. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa 1530 – spowiedź i spotkanie formacyjne dla młodzieży klas VI i VII, I piątek godz. 1530 – spowiedź pierwszopiątkowa i spotkanie formacyjne dla młodzieży klas VIII i III klas gimnazjum.
  3. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Od marca odwiedziny chorych parafian z posługą sakramentalną odbywać się będą nie w I piątki, lecz w I soboty miesiąca od godz. 900.
  4. Przypominamy, że w  soboty Wielkiego Postu o godz. 1800 w salce katechetycznej będzie prowadzony „Kurs przedmałżeński” dla młodzieży, która  zamierza zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Zaświadczenie o ukończeniu tego kursu będzie wymagane do sporządzenia protokołu przedślubnego. Kurs ten można odbyć indywidualnie, nie tworząc jeszcze par narzeczeńskich.
  5. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której znajdziemy piękne wspomnienie o św. JP II jakie dała chorwacka lekarka ratująca papieża po zamachu na jego życie, a także artykuły o niezłomnym premierze Janie Olszewskim i o Prymasie Stefanie Wyszyńskim: polecamy również Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  6. Siostra Maria – Dyrektor Przedszkola Sióstr informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczną się od 1 marca. Zapisy będą prowadzone w przedszkolu od poniedziałku do piątku w godzinach od 630 – 1600.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na potrzeby parafii w ubiegłą III niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  8. Pomódlmy się w intencji naszej Ojczyzny, o zgodę i miłość w naszych rodzinach, o potrzebne łaski dla wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii…