1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę miesiąca, Niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Trzeźwości. Módlmy się za wszystkich uzależnionych od alkoholu i za ich rodziny.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego.
 4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
 5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy.
 6. Jutro przypada święto św. Kazimierza. W parafii Tryńcza uroczystość odpustowa. Suma o godz. 1100.
 7. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, uczynki pokutne i czynną miłość bliźniego będziemy się przygotowywać do obchodów Świąt Wielkanocnych. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ilościowy. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 700 i 1700, w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530. W Środę Popielcową będą zbierane ofiary jako jałmużna Miłosierdzia przeznaczona na wyposażenie i działalność znanego nam w Jarosławiu Domu Ulgi w Cierpieniu im. św. JP II. Zachęcamy do wsparcia tego szlachetnego dzieła.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
 9. W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, po niej Msza św. o godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.
 10. W Niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1600, po nich wieczorowa Msza św.
 11. Zapraszamy młodzież od VIII klasy wzwyż na Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej w Dukli w weekend Niedzieli Palmowej od 12 do 14 kwietnia. Termin zgłoszeń do 10 marca. Więcej informacji na plakacie lub u księdza Mariusza.
 12. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
 13. Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Sieniawie informuje, że w tym miesiącu w godz. 700 – 1600 odbywają się zapisy do przedszkola dzieci w wieku 3-6 lat na rok szkolny 2019/20. Zapisy trwać będą przez miesiąc marzec.
 14. Dyrektor SP w Sieniawie informuje, że tym miesiącu prowadzone są zapisy do oddziału przedszkolnego przy SP w Sieniawie dzieci sześcioletnich urodzonych w 2013 r. oraz dzieci pięcioletnich urodzonych w 2014 r., do klasy pierwszej dzieci siedmioletnich urodzonych w 2012 r., które obecnie nie uczęszczają do oddziału przedszkolnego przy SP w Sieniawie. Kartę zgłoszenia dziecka można pobrać w sekretariacie szkoły w godz. 730 – 1530.
 15. Pomódlmy się o trzeźwość w naszych rodzinach, o ducha pokuty w Wielkim Poście i o potrzebne łaski dla wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii…