1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św. Zachęcamy parafian do udziału w tym nabożeństwie, aby rozważać Mękę Pańską. Dzisiaj początek nowenny przed uroczystością św. Józefa.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek w Leżachowie i Piganach Droga Krzyżowa oraz Msza św. o godz. 1530.
  3. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy, środa – Grupa Modlitewna.
  4. We środę o godz. 1630 Droga Krzyżowa dla dzieci. Prosimy, aby dzieci przynosiły na to nabożeństwo małe krzyżyki.
  5. W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież. Serdecznie zapraszamy.
  6. Przyszła Niedziela – to III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  7. Zachęcamy do nabycia dzisiejszej prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopisma Miłujcie się.
  8. Przypominamy młodzieży, że w soboty Wielkiego Postu o godz. 1800 prowadzona jest katecheza kursu przedmałżeńskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  9. Drodzy Parafianie! Okres Wielkiego Postu związany jest z pełnieniem uczynków miłosierdzia chrześcijańskiego. Na ten czas Caritas naszej Archidiecezji przygotowała wielkopostne skarbonki, wielkanocne paschaliki i baranki wielkanocne. Pragnieniem Caritas jest, by w każdej rodzinie znalazła się skarbonka, do której domownicy będą składać ofiary wspierając chorych i starszych. Ofiary te złożymy jako dar ołtarza w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W zakrystii można nabyć paschaliki w cenie 7 zł i baranki w cenie 5 zł lub więcej.
  10. Dyrektor SP w Wylewie ogłasza, że do końca marca trwają zapisy dzieci do klasy I i do oddziału przedszkolnego w Wylewie dzieci 3, 4, 5 i 6 – letnich.
  11. Prośmy  o ducha pokuty i nawrócenia w Wielkim Poście dla nas wszystkich, polećmy wszystkich uzależnionych od alkoholu i wszystkich ofiarodawców naszej parafii…