1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św.
 2. W dzisiejszą Niedzielę modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy misyjną działalność Kościoła.
 3. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
 4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – Grupa Modlitewna.
 5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek w Leżachowie i Piganach o godz. 1530 Droga Krzyżowa i Msza św.
 6. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa. Jest to dzień szczególnej modlitwy za ojców. Uroczystość odpustowa w parafii Manasterz. Suma o godz. 1100.
 7. W tym tygodniu we środę, czwartek i piątek trwać będą rekolekcje szkolne. Dzieci ze Szkół Podstawowych oraz młodzież licealna i gimnazjalna każdy dzień rozpoczynają w szkole od godz. 800, a następnie przychodzą do kościoła według wyznaczonego dla każdej grupy wiekowej planu. Bardzo prosimy wszystkich rodziców, a także Dyrekcje i nauczycieli wszystkich szkół, aby pomogli dzieciom i młodzieży uczestniczyć i jak najowocniej przeżyć ten czas ćwiczeń duchowych.
 8. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie w ramach rekolekcji szkolnych.
 9. W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.
 10. W piątek 5 kwietnia organizowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa z Sieniawy do Leżajska. Rozpocznie się Mszą św. w Sieniawie o godz. 2030. Koordynatorem tej inicjatywy jest Damian Gołąb z Dybkowa. Wyznaczone są dwie trasy, które pokonuje się samotnie lub w małej grupie w milczeniu. Wszelkie informacje są na stronie internetowej www.edk.org.pl, na stronie internetowej parafii i na plakacie w gablocie. Zachęcamy do zapoznania się i podjęcia w miarę możliwości tej ciekawej, nowoczesnej i wymagającej inicjatywy, aby doświadczyć bliskości z Bogiem przez trud i wyrzeczenie się wszelkiego komfortu.
 11. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 12. Przeżywając w Wielkim Poście czas intensywniejszej modlitwy i ofiary, poprzez które przygotowujemy się do świętowania Wielkanocy tradycyjnie już prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i dekorację świąteczną zarówno wspólnoty Róż Różańcowych, grup duszpasterskich jak i indywidualnych ofiarodawców.
 13. W zakrystii można nabyć paschaliki w cenie 7 zł, a baranki wielkanocne w cenie 5 zł lub więcej. Dochód ze sprzedaży świec i baranków przeznaczony będzie na pomoc dla najuboższych.
 14. Pomódlmy się za misjonarzy biorących udział w trudzie głoszenia Ewangelii, polećmy całą wspólnotę parafii prosząc o ducha pokuty i łaskę nawrócenia, a także za wszystkich ofiarodawców naszej parafii…