1. Dzisiaj o 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie, aby rozważać Mękę Pańską.
 2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
 3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci. Msze św. w Sieniawie o godz. 700 i 1700, w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
 4. We środę o godz. 1630 Droga Krzyżowa dla dzieci.
 5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy i Grupa Modlitewna.
 6. W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1830 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.
 7. Przypominamy, że 5 kwietnia organizowana jest EDK z Sieniawy do Leżajska. Rozpocznie się Mszą św. w Sieniawie o godz. 2030. Zapisy przez stronę internetową.
 8. W sobotę 6 kwietnia odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. prosimy o zgłoszenie w zakrystii tych chorych, którzy nie korzystają z sakramentów w I piątki miesiąca.
 9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę zawierającą stanowisko KEP w sprawie tzw. karty LGBT i wiele treści o owocnym przeżywaniu Wielkiego Postu. Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się. W zakrystii można nabyć baranki i paschaliki wspierając najbiedniejszych.
 10. Nowo powstałe przedszkole i żłobek w Sieniawie przy ul. Kościuszki 42 ogłasza nabór dzieci. Zapisy od 27.03.2019 r. w godz. 12-17. Kontakt telefoniczny 726 616 661.
 11. W minionym tygodniu odbyły się rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży wszystkich szkół. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ich przeprowadzenie: Księżom Wikariuszom, S. Monice, nauczycielom, wychowawcom, rodzicom, grupom animującym liturgię. Tych rodziców, którzy świadomie nie posyłali swoich dzieci na rekolekcje prosimy, aby przemyśleli swoje zaangażowanie w religijne wychowanie swoich dzieci.
 12. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z ubiegłej III Niedzieli miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 13. Powierzajmy wstawiennictwu MB wszystkich parafian, aby przez wielkopostną pokutę, rekolekcje i owocną spowiedź wielkanocną przybliżyli się do Pana Boga i wzrastali w miłości bliźniego…