1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św.
 2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 – tj. godzinę później niż dotychczas.
 3. We wtorek przypada 14 rocznica śmierci Ojca św. JP II.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci we środę o godz. 1730.
 5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy i GM. W tym tygodniu nie będzie spotkań formacyjnych przed bierzmowaniem. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie dla młodzieży w czasie rekolekcji parafialnych.
 6. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Leżachowie i Piganach we czwartek od godz. 16 00. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu w Sieniawie w piątek od godz. 1700. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1730, po niej Msza św. W ten piątek nie będzie Drogi Krzyżowej prowadzonej przez młodzież. O godz. 2030 będzie Msza św. na rozpoczęcie EDK z Sieniawy do Leżajska.
 7. W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 900. Prosimy o zgłoszenie tylko tych chorych, którzy nie korzystają z posługi sakramentalnej w I piątek miesiąca.
 8. W przyszłą Niedzielę odbędzie się kiermasz ozdób wielkanocnych przygotowany przez Przedszkole Sióstr Służebniczek. Ozdoby będzie można nabywać po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła. Zebrane z tej okazji datki będą przeznaczone na zakup paczek świątecznych dla potrzebujących rodzin naszej parafii.
 9. Rekolekcje parafialne rozpoczną się we czwartek przed Niedziela Palmową.
 10. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
 11. W dniu 15.06.2019 r. organizowany jest uroczysty jubileusz z okazji 55-lecia powstania sieniawskiego Liceum Ogólnokształcącego. Komitet organizacyjny obchodów zaprasza wszystkich absolwentów, emerytowanych nauczycieli i pracowników oraz sympatyków szkoły, aby uczcić to wydarzenie. Obchody rozpoczną się Msza św. o godz. 1130, potem uroczysta akademia w nowej hali sportowej, spotkania klasowe, zwiedzanie szkoły i bal absolwentów. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły. Organizatorzy jubileuszu proszą również o rozpowszechnienie informacji o Zjeździe Absolwentów wśród szkolnych kolegów, krewnych i znajomych.
 12. Pomódlmy się w intencji rekolekcji parafialnych, o dobrą spowiedź wielkanocną dla wszystkich parafian, o potrzebne łaski dla wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej wspólnoty…