1. Przeżywamy oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
  3. We środę na wieczorową Mszę św. i na spotkanie formacyjne zapraszamy rodziców dzieci komunijnych.
  4. W przyszłą niedzielę – Niedziela Bożego Miłosierdzia. Prosimy o przyniesienie do świątyni i złożenie na ołtarzu MB ofiar składanych do wielkopostnych skarbonek. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na Caritas.
  5.  Polecamy świąteczną prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przez modlitwę i pracę i ofiary przyczynili się do owocnego i uroczystego przeżycia uroczystości Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy Księżom Wikariuszom za przygotowanie i przewodniczenie Liturgii, Siostrom Zakonnym za wyjątkowo piękne dekoracje i wszystkie inne starania dla funkcjonowania naszej świątyni, Panom Organiście i Kościelnemu, Straży Grobowej – Turkom za adorację i uświetnienie nabożeństw i przygotowanie krzyży na Drogę Krzyżową, Straży Pożarnej za asystę na Drodze Krzyżowej, młodzieży prowadzącej śpiew na Drodze Krzyżowej i podczas liturgii paschalnej i świątecznej, zespołowi śpiewającemu Mękę Pańską, scholi i parafianom z Pigan, młodzieży, „Aktywnym w Sieniawie”, WKCH, AK i  wszystkim grupom za prowadzenie adoracji, Maryjkom, ministrantom i lektorom za adorację i posługę liturgiczną. Dziękujemy  parafianom prowadzącym rozważania Drogi Krzyżowej i zaangażowanym w posługę liturgiczną w czasie świąt. Dziękujemy Policji za zabezpieczenie ulic podczas DK i Rezurekcji. Dziękujemy za transport kwiatów do Bożego Grobu. Dziękujemy za pomoc i dary żywnościowe w czasie rekolekcji, spowiedzi wielkanocnej i świąt. Bóg zapłać. Niech zmartwychwstały Chrystus obdarzy wszystkich zaangażowanych potrzebnymi łaskami.
  7. Pomódlmy za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców, wszystkich zaangażowanych w życie parafii, polećmy także opiece MB uczelnie katolickie w naszej Ojczyźnie, a w szczególności nasze przemyskie Seminarium Duchowne…