1. Dzisiejsza Niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia, rozpoczynające Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego. Pragniemy przypomnieć, że za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia wobec Najświętszego Sakramentu można codziennie zyskać odpust zupełny. Dzisiaj składamy ofiary ze skarbonek wielkopostnych jako nasz uczynek miłosierdzia wobec potrzebujących. Wszystkim, którzy zbierali ofiary do skarbonek składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj zachęcamy wszystkich do wsparcia Caritasu przez ofiarę złożona do puszek przed świątynią.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1600 w Sali Sokoła odbędzie się przedstawienie zatytułowane „Znak Krzyża” w wykonaniu uczniów klasy 7 pod kierunkiem S. Moniki. Serdecznie zapraszamy na chwilę religijnej refleksji.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 /od środy połączona z nabożeństwem majowym/. Zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach majowych, aby wspólnie uczcić MB i zawierzać Jej wiele spraw naszego życia.
  4. We środę uroczystość odpustowa w Majdanie Sieniawskim. Suma o godz. 1100.
  5. We czwartek odbędą się uroczyste obchody Święta Flagi Państwowej i Dnia Strażaka. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 11.00 z poświęceniem sztandaru dla OSP w Leżachowie. Dalszy ciąg uroczystości na Rynku.
  6. W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą Niedzielę. Na Sumie modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny, a po Mszy św. odbędzie się okolicznościowa akademia w Sali Sokoła przygotowana przez SP w Rudce. Serdecznie zapraszamy na te uroczystości.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek pół godziny przed każdą Mszą św. W sobotę od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
  8. W niedzielę uroczystość odpustowa w parafii Kolonia Polska. Suma o godz. 12.00
  9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której znajdziemy wartościowe rozważania o Miłosierdziu Bożym i o patronalnym święcie Caritasu, a także artykuł „Pożar Notre Dame: znak do odczytania”. Polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
  10. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana + Stefan Kuziak z Sieniawy z ulicy Kościuszki. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 1100 z kościoła parafialnego. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu…
  11. Za wzorem św. JP II i św. S. Faustyny polećmy Maryi Matce Miłosierdzia nas samych, naszych bliskich, naszą parafię, naszą Ojczyznę i cały Kościół św. i wszystkich, którzy pielęgnują w swoim życiu wyobraźnię miłosierdzia…