1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – Niedziela adoracyjna. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1600 nabożeństwo majowe i wieczorowa Msza św. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny przezywany pod hasłem: Głosili ewangelie mocą Ducha Świętego. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na potrzeby archidiecezji.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym. Zachęcamy bardzo serdecznie do liczniejszego udziału w majówkach by czcić Matkę Bożą. We czwartek Msza św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630.
  3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość I Komunii na Mszy św. o godz. 1100. Pozostałe Msze św. w Sieniawie o godz. 700, 900 i 1600. W Leżachowie i w Piganach równocześnie o godz. 700.
  4. Spowiedź dla dzieci z klas III-ich, ich rodzin i chrzestnych w sobotę od godz. 1630.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek- WKCH, środa – ministranci, lektorzy, GM i APDC.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z wieloma rozważaniami o  Biblii i sprawach naszej Ojczyzny, polecamy również Gościa Niedzielnego i  czasopismo Miłujcie się.
  7. W czasie adoracji polećmy tegorocznych maturzystów, dzieci mające przyjąć I Komunię św., młodzież przygotowującą się do Bierzmowania a także wszystkich chorych i dobroczyńców naszej parafii.