1. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo majowe, a po nim wieczorowa Msza św. Po tej Mszy św. o godz. 1715 w kościele św. Jana Chrzciciela odbędzie się przegląd Pieśni Maryjnej. Serdecznie zapraszamy, aby uczcić MB i w ten sposób wynagradzać za wszelkie zniewagi i profanację Jej Jasnogórskiego Wizerunku. Przez ten tydzień na nabożeństwa majowe zapraszamy młodzież na modlitewne czuwanie przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 900 dzieci z klas III przeżywać będą I rocznicę Komunii św.
  3. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym. We czwartek Msza św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630.
  5. We wtorek o godz. 830 będzie Msza św. dla Szkoły Podstawowej z racji Dnia Patrona Szkoły. Wraz z całą wspólnotą szkolną zapraszamy także rodziców i nauczycieli emerytów.
  6. W piątek o godz. 1900 odbędzie się próba liturgii przed bierzmowaniem, a w sobotę od godz. 1600 spowiedź św. dla młodzieży klas VIII i III klas gimnazjum, ich rodzin i świadków bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1600 Abp Senior Józef Michalik udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży i młodzieży z kilku parafii naszego dekanatu.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – pismo dla dzieci i czasopismo Miłujcie się.
  9. Polećmy w opiekę MB kandydatów do świeceń diakonatu i kapłaństwa, kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, dzieci z klas trzecich i czwartych, tegorocznych maturzystów, chorych i  wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty i pracujących dla jej dobra…