1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W diecezji odbywają się święcenia diakonatu. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – Niedziela adoracyjna. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego.
  2. Dzisiaj po Sumie będzie procesja eucharystyczna, podczas której polecimy NSPJ naszą Ojczyznę, diecezję, parafię, a w niej wszystkie rodziny prosząc o błogosławieństwo i Miłosierdzie Boże dla tych, którzy go najbardziej potrzebują. O godz. 1600 nabożeństwo do NSPJ a po nim wieczorowa Msza św.
  3. O godz. 1715 w kościele św. Jana Chrzciciela odbędzie się koncert chóru Nicolaus i orkiestry kameralnej. Będą wykonane utwory religijne Stanisława Moniuszki, a także pieśni patriotyczne i ulubione przez św. JPII z racji przypadającej dzisiaj 40 rocznicy I pielgrzymki Ojca św. JPII do Ojczyzny. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem do NSPJ. Zachęcamy parafian do udziału w tym nabożeństwie.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy, piątek – młodzież klas VI i VII – jako spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem.
  6. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek miesiąca. We czwartek spowiedź w Leżachowie i Piganach od godz. 1600. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1630. Bardzo prosimy, aby dzieci z klas III rozpoczęły obchodzenie I piątków miesiąca.
  7. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w powodzi na Podkarpaciu i południu Polski.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  9. Bardzo prosimy, aby już teraz pomyśleć o przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało. I ołtarz – Dybków, II – Leżachów, III – Pigany i IV – Wylewa.
  10. Z naszej parafii odszedł do Pana + Władysław Czerwcowy z Leżachowa. Pogrzeb we środę o godz. 1400 w Leżachowie. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu…
  11. W modlitwie adoracyjnej polećmy wszystkie dzieci, przyjmujących święcenia diakonatu i kapłaństwa, a także wszystkich ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii.